top of page

Vedoucí skupiny

terapeutky

Štěpánka Foto 2_edited.jpg

Bc. Radka Voskovcová - Vaksmanová

Jsem psychoterapeut a kouč a ve své práci využívám integrativní psychoterapeutický přístup, který je inspirovaný různými terapeutickými směry. Společně s klientem hledáme takové postupy, jaké mu nejlépe vyhovují a zároveň nejefektivněji podporují změny, které chce do svého života přinést.

Svoji praxi pro psychoterapeutickou práci jsem čerpala na různých pracovištích – konzultant Linky bezpečí, kde jsem měla možnost poznávat dětské a dospívající klienty, e-mailové poradenství v oblasti krizové intervence, soukromá poradna pro snižování nadváhy. V současné době působím jako terapeut v Psychosomatické a psychoterapeutické klinice ESET.


Věřím, že všichni máme moc posunout hranice svých možností. Smyslem mé práce je, abyste tomu uvěřili i Vy.


www.radkavoskovcova.cz

Tel. 607 618 782

radka.voskovcova@gmail.com

Mgr. Klára Horáková

Mgr. Klára Horáková

Jsem psychoterapeutka a arteterapeutka. Ve své práci využívám integrativní přístup, díky kterému mohu vytvářet terapii "šitou na míru" .
Absolvovala jsem dvouletý výcvik arteterapie a artefiletiky, kurz krizové intervence a psychiatrické minimum. Nyní dokončuji pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii ve Skálově institutu. 
V současné době působím na FFUK, kde vedu skupiny s prvky artetarapie a individuální terapie v rámci poradenského centra. Dále pracuji jako metodička prevence na základní škole, kde se věnuji dětem a rodičům, kteří mají obtíže se zvládáním nároků školy i běžného života.

www.mejserad.cz

Tel: 732 525 834

klarita.horak@gmail.com

bottom of page